Szereplők:

Koreográfus: Király Béla, Bodor Johanna
Produckiós vezetők: Gáspár Anna, Matók Szilvia
Rendező: Pelsőczy Réka

Van egy képzeletbeli bár. Zene szól. Elegáns férfiak, titokzatos nők, ülnek kerek asztaloknál. Tengerészruhás pincérek szolgálják fel a wishkeyt, vagy a pezsgőt. Középen táncparkett. Ma a szerelemről lesz szó. Mindenkiről kiderül valami érdekes, személyes, szánalmas vagy nevetséges. Míg a háttér színpadias, az elmesélt történetek annyira valóságosak, amennyire valóságos tud lenni egy diktafonnal felvett szerelem története, szó szerint lejegyezve. Mások vagyunk, mint amilyennek képzeltük magunkat. Másmilyenek a szerelmeink is. Csöppet sem rózsaszínek. De én gyönyörűnek látom őket. És a végén kiderül mi az érdekesebb, az élet vagy az álom.