A Bethlen Téri Színház, a Manna Kulturális Egyesület és a Tünet Együttes közös előadása A. Elliot gyurmafilmje nyomán.

A. Elliot gyurmafilmje nyomán

Kedves Néző!
Szeretnénk neked elmesélni egy elég szép történetet, ami kábé arról szól, hogy teljesen mindegy, hány évesek vagyunk, milyen rondának vagy szerencsétlennek születtünk, hol élünk és mennyi pénzünk van, de mindannyiunknak szüksége van valakire, aki megért minket és törődik velünk.
Április 8-tól várunk sok szeretettel,

Minden jót,
Grisnik Petra (Mary),Gőz István (Max), Zsigó Anna (dramaturg), Horányi Júlia (jelmez), Rubik Ernő Zoltán (hang), Valcz Gábor (díszlet), Huszár Sylvia (produkciós vezető), Láng Zsuzsa (asszisztens), Valcz Péter (rendező)
)
u.i.: Köszönet Jordán Tamás mentorunknak, valamint köszi nekik is: NKA, MOKA, AOSZ.)
)
u.ii.: Marynek nincsenek barátai. Kaki színű anyajegye és iszákos anyja viszont van. Egy nap találomra felüti a telefonkönyvet és levelet ír Amerikába. A levél épp Maxet, egy zárkózott, különc, New York-i férfit talál meg, aki előbb pánikrohamot kap, majd végül válaszol…)
)
u.iii.: Bár Mary még csak 8 éves, de te jobb, ha elmúltál már 12.)
)

Bemutató: 2016. április 8.
Bethlen Téri Színház