A darab évek óta nagy sikerrel fut a Thália Színház Új Stúdiójában Rudolf Péter és Kálloy Molnár Péter főszereplésével. A színmű minimális kellékekre és a közönség bevonására is épül, így a szerepekre nem is találhattak volna jobbat a rögtönzés két legnagyobb hazai virtuózánál. Az, ahogy egy könnyed mozdulattal képesek nőből férfiba válltani majd vissza, vagy ahogy megcsavarják a nézőktől kapott...

Fordtotta: Klloy Molnr Pter

zene : Gerends Pter
dszlet :Horgas Pter
tnc : Lakatos Jnos

A Kvek a zsebben egy forgats kulisszi mg kalauzol minket: egy amerikai film ksztsnek kells kzepn talljuk magunkat rorszgban. A fergeteges folytatst a kt fszerepl, esetnkben kt statiszta biztostja, akik gy meslik el a trtnetet, hogy a forgatson megfordul sszes karaktert (frfit s nt vlogats s kegyelem nlkl) maguk keltik letre. A percenknt, nha msodpercenknt tvltoz szereplk sokat elrulnak a kis emberek sorsrl a nagyvilgban - humor, tragdia, komdia s rengeteg improvizci. A kt bravrszerepet kt bravrsznsz, Rudolf Pter s Klloy Molnr Pter alaktja.