"2008 nyarán megöltek egy toplessmodellt Budapesten. A gyilkosságot feltételezhetően a lány szintén topplessmodell barátnője, és volt barátja követte el. A gyanúsítottak 10 napig menekültek. A gyilkosság indítéka ismeretlen."

Összegyűjtött dokumentumokból, improvizációkból, és az éjszakai világhoz kapcsolódó, romantikus, és kevésbé romantikus asszociációkból áll össze a videoklippszerű előadás, Pelsőczy Réka rendezésében.

Szereplk:
Dzsina: Rti Adrienn Dodi: Csmy Balzs

Szvegknyv: Csmy Balzs, Pelsczy Rka, Rti Adrienn
Dszlet: Pelsczy Rka
Jelmez: Tth Hajni
Zenei munkatrs: Nyitrai Lszl
Bb: Tengely Gbor
Koreogrfia: Bodor Johanna
Fny: Balzs Krisztin
Produkcis vezet: Gspr Anna
Rendez: Pelsczy Rka

"2008 nyarn megltek egy toplessmodellt Budapesten. A gyilkossgot felttelezheten a lny szintn topplessmodell bartnje, s volt bartja kvette el. A gyanstottak 10 napig menekltek. A gyilkossg indtka ismeretlen."

A menekl fiatalokat kt frissen vgzett sznsz, Rti Adrienn s Csmy Balzs alaktja. sszegyjttt dokumentumokbl, improvizcikbl, s az jszakai vilghoz kapcsold, romantikus, s kevsb romantikus asszocicikbl ll ssze a videoklippszer elads, Pelsczy Rka rendezsben.

A trtnetben szerepl szemlyek, nevek s helyek kitalltak, brminem azonossg a valsggal csak a vletlen mve.