"Azok a rgi-rgi gyerekek mind tanultak illedelmet. Akrmifle gyerekek voltak, kis libapsztorok, rfiak vagy kisasszonykk, mindnek azt mondta a rgi-rgi mamja: des gyerekem, lgy j. Tanuld meg szpen, mi az illedelem. s ezt mondom neked n is."

r: Mosonyi Alz

Versek: Vrady Szabolcs
Dalszveg szerz: Vrady Szabolcs
Zeneszerz: Darvas Ferenc

Sznpadra alkalmazta: Vgi Zsuzsa
Jtkmester: Hajdu gnes
Dszlettervez: Lencss Dra
Jelmeztervez: Lencss Dra
Zenei munkatrs: Darvas Kristf
Nehz dolog jl viselkedni. A tisztlkods, a kszns, a vendgsg, a bartsg tudomnynak elsajttsa (sokunknak soha nem sikerl, de) legalbb 10 ves program az letnkben. Kamilla-Karamella bohcmama nagytakartsba fog. Egy ldbl rgi-rgi gyerekek rgi-rgi ruhi keverednek el, s ettl Kamillt elbortjk az emlkek. Kitr a meslsi s nevelsi lz, s vigyzat, vigyzat! Egy b ra leforgsa utn, csupa illedelmessggel beoltott gyermek tvozik a nztrrl. Majd' elfelejtettem: nevetni is lehet!