Bűn és bűnhődés, szabadság és szolgaság, nő és férfi, gyűlölet és szeretet, az én és énkék közt dúló örök, véget nem érő harc, küzdelem. Fantáziavilág a fantáziavilágról.
Köszönjük Genet-nek, George Michaelnek és Christina Aguileranak, hogy megihlették ezt a játékot!

Előadják:
Bercsényi Péter
Bohoczki Sára
Mórocz Adrienn

Fordító: Nagy Péter
Jelmez: Csík Melinda
Díszlet: Michac Gábor, Boros Dorottya
Mozgás: Sipos Vera
Zenei vezető: Nyitrai László
Dramaturg: Hársing Hilda
A rendező munkatársa: Németh Dóra
Produkciós vezető: Gáspár Anna
Rendező: Fodor Annamária

"Azért megyek színházba, hogy lássam magam a színpadon (egyetlen személybe visszahelyezve vagy egy megtöbbszörözött személyben, a mese formájában), mégpedig olyannak, amilyennek nem tudnám – vagy nem merném – látni vagy álmodni, de amilyennek mégis tudom magam."
Jean Genet